Opravdova Duvera Clenove

Nyní jste se stali členem mého výukového programu! Jsem opravdu velmi rád, že jste se do něj zapojili a jsem přesvědčen, že pro vás, vašeho koně a váš společný vztah bude mít velký přínos.

Pevně věřím, že tento program vám umožní vybudovat s vaším koněm kvalitativně nový vztah, že díky němu lépe pochopíte, jak se máte s koněm pracovat a jak se k němu máte chovat, aby vás opravdu dobře a rád poslouchal. Věřím, že díky tomuto programu lépe pochopíte chování koní a naučíte se chovat tak, aby i kůň dobře rozuměl vám.

Ale teď k technickým věcem

Po provedení platby jste si vytvořili uživatelské jméno a heslo, které vám pro kontrolu bylo zaslané emailem.

Také vám byl zaslán email vyžadující aktivaci vašeho členství, prosím klikněte na modré tlačítko “Klikněte zde pro aktivaci vašeho členství”. Díky tomu vám budu moci zasílat emaily s přístupem k dalším kapitolám.

Výukový program Opravdová důvěra je rozdělen do 4 kapitol:

 

  1. Základní pravidla výchovy a ovládání koně
  2. Práce v kroku
  3. Práce v klusu
  4. Práce ve cvalu.

 

Ke každé kapitole náleží video a samostatný text – ebook.

Nyní  již máte uvolněný přístup k ebooku „Základní pravidla výchovy a ovládání koně“ a po týdnu vám uvolním video k této první kapitole. A každý následující týden se vám postupně bude uvolňovat přístup  k dalším ebookům a videím.  Celý výukový program tak bude trvat osm týdnů.

Ebooky a videa k jednotlivým kapitolám vám uvolňuji postupně proto, abyste měli čas a možnost si jejich aplikaci dobře vyzkoušet při práci s vaším koněm.  Sám vím, že není možné při práci s koněm aplikovat několik nových věcí najednou, ale je třeba je zkoušet postupně. Budete mít čas si nové věci trochu zažít a práce pro vás bude snadnější. Program jsem rozdělil na jednotlivé kapitoly také proto, že si informace podané po menších částech lépe zapamatujete.

V ebooku jsou informace, které ve videu nelze dost dobře ukázat, ale jsou pro dobré ovládání koně velmi důležité. Pro přečtení  ebooku  také budete mnohem lépe vědět, co považuji při ježdění za opravdu důležité a na co ve videu zaměřit svoji pozornost.

O uvolnění další kapitoly budete vždy informování e-mailem.

Od této chvíle máte výukový program k dispozici 24h denně na neomezenou dobu.

Společně s vámi projdu krok za krokem vše, co je důležité pro dobré a snadné ovládání koně.  Udělejte si dost času na to, abyste měli čas vstřebat a vyzkoušet všechny informace.  A nezapomeňte, že na to, abyste mohli snadno a dobře ovládat koně, je nejdůležitější získané informace dobře vyzkoušet hlavně v praxi, při práci s vaším koněm  🙂

Pokud budete mít k jednotlivým bodům programu nějaké otázky nebo komentáře, napište je prosím na „zeptejte se Radka“ a já vám na ně odpovím. Jen prosím nečekejte odpověď do 30minut, protože na koni nejsem on line  🙂

Ještě jednou děkuji, že jste si koupili můj výukový program . Výukový program jsem se snažil udělat tak, aby vám co nejvíce pomohl  porozumět chování vašeho koně a vás naučil jak se chovat, aby kůň rozuměl vám a chtěl vás poslouchat.  Věřím, že se vám to podaří, budu to považovat i za svůj úspěch.

Přeji vám, aby se vám práce dařila a výsledky se dostavily co nejdříve.

Radek

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *