Zde je co získáte vstupem do tréninku!

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

Trénink je pro vás vhodný pokud:

 • máte koně s problematickým chováním, které chcete odstranit
 • chcete problematickému chování koně předejít
 • chcete pochopit jak problematické chování koně vzniká
 • se zajímáte o způsoby řešení problémů, které jsou pro koně dobře srozumitelné

Abyste mohli odstranit jakýkoliv problém, musíte vědět, jak kůň přemýšlí. A právě to vám ukážu a vysvětlím v těchto tréninkových videích.


 • Uvidíte postup při řešení skutečných problémů

  Uvidíte, jak jsem postupoval při řešení a nápravě  jednotlivých problémů. Ať už to byl kůň, který se nechtěl nechat chytit ve výběhu,  kůň, který vyhazoval vždy, když jste chtěli nacválat, kůň, který nechtěl odejít od ostatních koní, dominantní klisna, která byla agresívní při práci ze země a další.

   

 • Budete vědět, jak koně opravit a rychle vyřešit problémy

  V tréninku uvidíte, jak vyřešit problémy, které vás při práci s koněm mohou potkat. Vždy uvidíte koně, které daný problém měl a uvidíte každý krok řešení problému. Uvidíte i jak postupovat, abyste vzniku podobných problémů předešli. Získáte jistotu a budete vědět, jak řešit nepříjemné situace.

 • Uvidíte chyby, které dost lidí nevědomky dělá

  Trénink vám ukáže “skryté chyby”, které řada jezdců dělá a proč se u některých koní problémy časem prohlubují. Ukážu vám i jak malý rozdíl v tom co děláte může způsobit to, že se vám problém podaří nebo nepodaří vyřešit.

 • Vstupem do tréninku získáte mou osobní podporu

  Po přihlášení do členské sekce je možné se se mnou poradit. Odpovím vám na jakékoliv otázky a můžete se mnou konzultovat postup dalšího výcviku. Pokud si nebudete vědět rady, vždy vám rád pomůžu. Pokud mi pošlete video, mohu vám poradit tak dobře, jako kdybych stál vedle vás.

 • Pochopíte lépe chování koně

  Z videí pochopíte jak musíte upravit své chování, aby vás kůň respektoval, důvěřoval vám, cítil se s vámi bezpečně a v krizových situacích spoléhal víc na vás než na sebe.

   

 • 30 denní 100% záruka vrácení peněz

  Zda trénink chcete se můžete rozhodnout až potom co ho koupíte, protože pokud s tréninkem nebudete spokojeni, stačí mi napsat email na radek@opravdovaduvera.cz a vrátím vám všechny peníze, které jste zaplatili zpět na účet ze kterého přišly.

Řešení problémů stojí:

1780 Kč

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP, 30 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Máte nějaký problém? Rád vám pomůžu, napište mi email na radek@opravdovaduvera.cz


Během 30 dní od data prodeje můžete kdykoliv jednoduše a rychle od koupě odstoupit a nechat si všechny své peníze vrátit zpět na váš účet.

Platby ze Slovenska zde

Vaše zkušenosti s mými výukovými programy

Je dobré že před shlédnutím videa jsem si mohl přečíst o co vlastně ve videu půjde.Líp se to chápe.A hlavně se dá docela jednoduše vyvarovat velkých chyb. 🙂 Mě osobě dost pomohlo ustupování zádí a předkem.Když si dáš záležet, a opravdu to dotáhneš do konce,tak je to pak docela snadný.Poslal jsem ti kousek videa jak jsem vyvázal jednostraně koníka.A teť to dělám ze sedla a je to půl práce 🙂 Koník už chápe i snižování hlavy na poklepání holení.Takže já se podle videa nechávám vest.Jde to dobře. Já jsem SPOKOJENÝ 🙂

Ondřej

Program Opravdová duvěra mi pohol nájsť podľa mňa správnu cestu pri výcviku koní. Super bolo, že sa zaoberal problémami, s ktorými sa viacmenej potýka každý pri výcviku svojho koňa a naviac ponúka alternatívy riešenia daných problémov. Radek vo svojom programe popisuje etapy výcviku od tých základných ako jen napr. získanie rešpektu až po tie náročné, ktoré je možé vidieť napr. pri práci v cvale. Jednotlivé videá sú veľmi dobre spracované. Výhodou je, že akýkoľvek problém, s ktorým sa stretnete je možné prostredníctvom tohto programu prekonzultovať priamo s jeho autorom a tak zistiť či robíte pri výcviku koňa chybu alebo ste iba málo trpezlivý. Vrelo odporúčam zapojiť sa do tohto programu.

Andrej

rada sa podelim o skusenosti lebo mi tento treningovy program urcite pomohol... S valachom s ktorym pracujem naintezivnejsie, mame ovela lepsie vztah, no stale je co dobiehat =) ale to je asi vzdy. No po 4 mesacnej praci podla treningoveho programu, je na nom vidiet spevnenie krku a chrbta, v kroku a ciastosne i v kluse sa vie na kruhu pekne uvolnit. Je pozornejsi, ohybnejsi. Zatial sme nezvladli vsetko co je v programe, ale to co nam nešlo sme zasa doladili na kurze v Kostelanoch. Problem s nasadanim sa po Radkovej rade znizil z asi 10 minut na par sekund, na zastavenie uz potrebujem ovela menej energie o cuvani ani nehovorim, a uz nepokladam tri odcvalane kruhy sa ohromny uspech. Zvladli sme i prve prekroky pri ustupovani predkom a stale napredujeme. a Podobne pokroky sledujeme na starsich i na mladych konikoch, s ktorymi pracujeme podla treningoveho programu. Nie vždy ide všetko hned, ale s trochu trpezlivosti sme na kazdom jednom dosiahli urcite pokrok. Uz len byt dosledny a pokracovat =D. Podľa mna sa s tymto programom da pracovat s kazdym konikom, ci jazdi anglicky alebo westernovo, lebo zaklad aby ho kon chcel posluchat potrebuje urcite kazdy jazdec.

Bea

Ahoj, ja by som chcela všetkým tým, ktorí sa nevedia rozhodnúť či do kúpy online kurzu investovať alebo nie chcela odkázať len toľko, aby neváhali a určite si ho kúpili. Tiež som mala dilemu či do toho ísť, alebo nie, ale riskla som to a vôbec ale vôbec neľutujem.Po pozretí videí sa mi vyjasnilo veľmi veľa vecí, v ktorých som len tápala a inštiktívne na to prichádzala a hlavne vďaka Radkovmu online kurzu som ušetrila veeeeľmi veľa času. Krásne, jednoducho polopatisticky vysvetlené a najdôležitejšie je, že nám to naozaj aj funguje. Kone sú oveľa priateľskejšie, ochotnejšie a spoľahlivejšie. Online kurz Opravdová důvěra môžem len odporučiť, ja som s ním maximálne spokojná a super je aj to, že aj po skončení kurzu si môžem videá kedykoľvek pozrieť spätne a vrátiť sa ak mám nejaký problém s ktorým si neviem rady. Prajem krásny den Radek a pozdravujem zo Slovenska

Katka

program Opravdová důvěra mě osobně pomohl velmi, jsem mírně pokročilý začátečník a koník, kterého jsem si koupila, začal zlobit a nechtěl spolupracovat. Způsob, kterým přistupuje Radek ke koním mi vyhovoval, protože je přirozený a při výcviku není vůbec žádný stres a tvrdý nátlak.  Pokroky vidím po každém tréninku a vytvořily jsme si krásný vztah. A navíc mě práce na postupném získávání respektu moc baví (je to hra pro mě i pro koníka).

Katka

Program ,,Opravdová důvěra´´ je velmi jednoduše vysvětleno, jak postupovat ve výcviku koně. Pro mě, jako majitele prvního koně a ještě k tomu mladého, je to nepostradatelný pomocník. Jsou zde názorné ukázky jak pracovat s koněm v kroku, klusu i ve cvalu. Ke každému videu je vypracován písemný manuál, který mě připraví na praktickou výuku. Je to perfektně zpracované, mohu jen doporučit. Náš vztah se hodně zlepšil a jsem moc ráda, že jsem si program zakoupila. Co je nepostradatelné, že jsou zde i základy práce s koněm, což jsem ocenila, při získávání respektu a důvěry. Hrozně jsem chtěla aby mě kůň měl rád, ale  nevěděla jsem jak toho docílit. Zde mi byla nabídnuta cesta, která mi pomalu splňuje můj sen. Vřele mohu jen doporučit.

Helena

Mé zkušenosti jsou zatím jen malé. Program jsem si koupila v zimě, kdy nám počasí moc nedovolovalo jezdit. Pak jsme zahálely díky mé delší nemoci a vlastně jsme začaly teprve před pár dny. Zatím se učíme vše ze země. Přidávám i jiné kousky, protože to moji kobylku baví.Co na programu zatím oceňuji je to, že jsem si uvědomila, jak jsem ji kazila tím, že jsem ji občas něco prominula a jindy to po ni chtěla. Když jsem neměla úplně náladu, tak jsem mávla rukou a nebyla důsledná. Teď to těžce napravuji. Je to o to horší, že moje kobylka je dominantní a občas se vzteká, když něco prostě musí. Ale když pochopí, že neustoupím, tak je ochotná a poslušná. Ale pokaždé zatím, mi dává najevo, že se ji něco nechce. Uvědomila jsem si, jak na tom jsem se svou autoritou a od toho se odvíjí veškerá poslušnost a ochota jezdit dle mne. Myslím, že až si vybuduji autortu, bude další učení jednoduché. I když to asi ještě nějaký týden potrvá.Dále jsem ráda, že názorně vidím, jak jezdit: klus, cval, jak zastavovat. To je taky pro mne cenné, protože zastavování je další náš problém. Už jsem se i radila s jinými koňáky, ale to že to vidím a je k tomu i komentář je moc dobré. Je tam spousta rad co dělat od začátku. Já jsem určitě ráda, že jsem si program koupila. Nevím sice, jestli dokážu dle něj změnit  a naučit kobylku přesně tak jak chci, ale určitě mi to pomůže a konečně vím jak na to. Teď potřebuji jen více času a lepší jízdárnu a né jen naší louku.

Zdenča

Radku tvoje videa a články byly pro mně velikým přínosem. Vůbec jsem si neuvědomovala, jak je důležité dodržovat zásady při čištění,  při vodění a celkově při manipulaci s koněm. Kobylka nesporně získala větší respekt. Taky mám rozšířený výcvikový plán a není to jen ježdění po jízdárně bez nápadu. Ráda vyhledávám takovéto rady od lidí co to umí.  Už se těším na tvoje další videa.

Míša

Řešení problémů stojí:

1780 Kč

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP, 30 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Máte nějaký problém? Rád vám pomůžu, napište mi email na radek@opravdovaduvera.cz


Během 30 dní od data prodeje můžete kdykoliv jednoduše a rychle od koupě odstoupit a nechat si všechny své peníze vrátit zpět na váš účet.

Platby ze Slovenska zde

Často kladené otázky

 • Q.Je nějaký limit kolikrát a nebo do kdy se na trénink mohu dívat?

  A.Na tréninková videa se můžete podívat kolikrát chcete po neomezenou dobu. Žádné omezení zde není. Jediné omezení je že k přístupu do členské sekce můžete použít maximálně pět různých zařízení (např se můžete dívat z počítače, tabletu, mobilu, notebooku…)

 • Q.Můžu se na trénink dívat z mobilního zařízení (např tabletu a nebo mobilu)?

  A.Ano členská sekce a všechna videa se dají bez problémů přehrát z tabletu a nebo mobilu.

 • Q.Jak rychle získám k tréninku po platbě přístup?

  A.Přístup k tréninku dostanete ihned po provedení platby. Klikněte na tlačítko, proveďte platbu a po provedení platby okno nezavírejte, automaticky se vám otevře stránka kde si vyberete uživatelské jméno a heslo a poté ihned získáte přístup k tréninku. Na trénink se můžete dívat již za pár minut.

 • Q.Bude trénink fungovat na mého koně?

  A.Ano, I když je každý kůň trochu odlišný tak základní principy jsou vždy stejné. V tréninku uvidíte koně různých povah a temperamentů s různými druhy problémů. Pokud narazíte na něco co vám není jasné a nebo budete mít problém na který nenajdete v tréninku odpověď můžete se se mnou v členské sekci poradit.

Máte zájem o trénink na DVD?

Řešení problémů + DVD stojí:

2080 Kč

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP, 30 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Máte nějaký problém? Rád vám pomůžu, napište mi email na radek@opravdovaduvera.cz


Mám zájem o další tréninkové programy >